Kuchnia z tradycją Obiady domowe - Gliwice. Jedzenie na dowóz

Dobre jedzenie w Gliwicach. Restauracja Piwniczka

Restauracja Piwniczka z Gliwic powstała z zamiłowania do tradycyjnej, polskiej kuchni oraz włoskich specjałów. Obiady tworzone z pasją, świeżymi składnikami, z wyczuciem najlepszego smaku i wspaniałą obsadą pracowników kuchni to nasza recepta na sukces. To także powód, dla którego nas lubicie, za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy.

Nie wyobrażasz sobie obiadu bez ciepłej, pożywnej zupy? Gliwice zapraszają do restauracji Piwniczka, gdzie zawsze zjesz z apetytem najlepsze jedzenie.

Jakie zupy znajdziesz w naszym menu?

Najpopularniejsza z polskich zup, czyli zupa pomidorowa. Zawsze z najświeższych pomidorów od pewnych, sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że smak, który skosztujesz, zawsze będzie tak samo przepyszny.

Polecamy również żurek. To zupa szczególnie lubiana na Śląsku. Tak samo uwielbiają ją Gliwice. Zupy tej nie da się opisać słowami. Jest tak pyszna, że na samą myśl o niej mamy na nią ochotę. Gulasz z kociołka z wieprzowiny to propozycja dla mięsnych smakoszy. Gorący, syty, pożywi nawet najgłodniejszego gościa. Aromat wydobywający się z kociołka przypomina najlepsze czasy, kiedy w rodzinnym gronie dzieliło się najlepszymi specjałami. Grochówka i fasolka po bretońsku to zupy, które podobnie jak gulasz zaspokoją największy głód, a dodatkowo w zimowe, mroźne dni rozgrzeją i dadzą siły na resztę dnia.

Zapraszamy na obiady w Gliwicach na tradycyjne zupy domowe takie jak: ogórkowa, kapuśniak czy barszcz ukraiński. Niezależnie od tego, jaką zupę wybierzesz, możesz być pewien, że wybrałeś najlepiej.
zupy Gliwice

Zamów zupę i inne obiady

Zajrzyj do naszego menu, wybierz danie, które chcesz zamówić, podaj adres dostawy i sposób płatności. Twoje zamówienie zaraz po złożeniu przystępuje do realizacji, aby jak najszybciej dostarczyć Ci dobry i ciepły posiłek.

ZOBACZ MENU