O nas

 

Pizzeria Piwniczka Gliwice


Serdecznie witamy stałych jak i nowo pozyskanych klientów Pizzerii Piwniczka.  Jako Pizzeria specjalizujemy się w wyrobie pizzy ale również w ofercie posiadamy smaczne obiady, zupy, naleśniki, spaghetti, kebab i wiele innych. Jesteśmy jedną z nielicznych już pizzerii w których ciasto wyrabiamy tradycyjnie ręcznie a receptura jest naszą tajemnicą dzięki której smak pizzy jest niepowtarzalny.
Pizzeria Piwniczka Gliwice istnieje już od około 2002 roku i od tego czasu smak pizzy jak i obiadów nie uległ większym zmianom. Dodajemy systematycznie nowości do naszej szerokiej oferty.

Na samym początku Pizzeria Piwniczka mieściła się w Gliwicach przy ul. Lompy jednak standard lokalu pozostawiał wiele do życzenia, jednak pizza na dowóz już wtedy robiła furorę w Gliwicach. Po kilku latach pizzeria została przeniesiona na ul. Wieczorka w Gliwicach dosłownie do piwnicy a standard lokalu był już lepszy jednak nadal to nie było to. 


W 2014 roku Pizzeria Piwniczka została przeniesiona w okolice Placu Krakowskiego w Gliwicach przy ul. Łużyckiej i tam jest do dziś. Lokal jest nieporównywalny do poprzednich. Pizza, obiady, kebab, i cała reszta menu została jeszcze bardziej rozbudowana więc każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym pizza jedzona prosto z pieca na miejscu nie ma sobie równych w Gliwicach.

Zapraszamy serdecznie na transmisje sportowe typu piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna no i oczywiście skoki narciarskie w zimie do tego zimne piwo i pizza prosto z pieca.