Zamów obiad na abonament - Gliwice Obiady abonamentowe dla firm

Obiady Gliwice - zamów z dostawą

Restauracja Piwniczka z Gliwic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracownikom firm, chcącym otrzymywać cyklicznie obiady. Każdego dnia zjedzenie jakiegoś posiłku jest koniecznością dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a obiad to najważniejsza część dziennego posiłku. Dobry obiad wpływa nie tylko zaspokojenie głodu oraz apetytu. To również psychiczny komfort. Dobrze pojedzony pracownik jest znacznie wydajniejszy niż ten, który nie dojada lub je mało wartościowe jedzenie. Dzięki naszej restauracji możesz zapewnić komfort i wydajność w pracy, zamawiając obiady na abonament.

Firmowe obiady Gliwice

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom codzienną dostawę obiadów, które dostarczymy na adres firmy, w której pracujesz. Obiady abonamentowe dla firm to świetne rozwiązanie, które odciąża Cię od codziennej konieczności pamiętania o zamówieniu posiłku. U nas ustalasz raz, podając na jaki okres chcesz otrzymywać obiady i o resztę już nie musisz się martwić. Podczas, gdy my zajmujemy się Twoim obiadem, Ty możesz skupić się na swojej pracy.

Zestawy obiadowe

Kotlety mielone, filety z mintaja, kurczaka lub pangi? A może masz ochotę na gorącą i pachnącą lasagne? Zrób sobie codziennie przerwę w pracy, aby zjeść wartościowy posiłek. Restauracja Piwniczka Gliwice przygotuje Ci obiad taki, jaki lubisz najbardziej. Pełna oferta obiadów znajduje się w zakładce MENU. Oprócz tego możemy zaproponować Ci pierogi, sałatki, wszelkiego rodzaju zupy, makarony lub naleśniki. Co do ilości wyboru - tutaj masz naprawdę sporo pozycji.

Abonamentowe jedzenie Gliwice

Skontaktuj się z nami, aby złożyć zamówienie na jedzenie abonamentowe. Dowozimy jedzenie na terenie Gliwic. Obiady abonamentowe to najlepsza forma zamawiania jedzenia, ponieważ odciąża Cię od ciągłego myślenia o składaniu zamówień na jedzenie, likwidując tym samym ryzyko zapomnienia złożenia zamówienia w pojedynczym dniu.